خرید جدیدترین سیستم ردیابی و Gps ماشین

در برخی موارد افراد به دلیل عدم آگاهی ردیابی انتخاب میکنند که قادر به نصب آن روی خودرو نیستند. یکی از پر کاربردترین موارد استفاده از جی پی اس ماشین برای جلوگیری از سرقت خودرو است. استفاده از تراشه شرکت مدیاتک که به صورت اختصاصی برای این ردیابها طراحی شده، باتری 300 میلی آمپری و روش ذخیره نیروی خاص استفاده شده در این دستگاه، پایداری دستگاه را به شدت افزایش داده است. این شرکت در سال 1396 آغاز به کار کرده و در زمینه تولید انواع ردیابها و خدمات ردیابی خودرو، ردیاب موتور سیکلت، ردیاب انسان و ناوگان حمل و نقل فعالیت میکند.

در این موقعیت متوجه خواهید شد که شاید انواع قفل به خوبی وظایف خود را انجام نداده اند. است. خودروهاي پليس ، اورژانس، آتش نشاني، خدماتي نيز می توانند با بهره گیری از این سیستم ها علاوه بر نظارت بر عملکرد ناوگان با اطلاع از موقعیت لحظه ای هر خودرو، فرآیند اعزام خودرو به محلهاي مورد نظر را سرعت بخشند. این نوع ردیاب ها نیز به سبب مشخص بودن محل قرار گیری از ایمنی کمتری در مواقع سرقت gps برای خودرو برخوردارند. بهترین محل نصب جی پی اس روی ماشین کجاست؟

با نصب تجهیز در این محل هم میتوانید مستقیما شارژ آن را از طریق باتری خودرو تامین کرده و از دردسرهای همیشگی برای خارج کردن وسیله و شارژ آن راحت شوید. چرا که این پورت که به عنوان ردیاب GPS زمان واقعی نیز شناخته می شود، توانایی تامین تجهیز از طریق باتری خودرو را دارد. نصب جی پی اس خودرو، با توجه به مدل ماشین و نوع GPS متفاوت است. یکی از چالشهای اصلی در خصوص این مکان، ایزوله کردن تجهیز نسبت به آب، ضربه و گرد و غبار است. چون یک سارق به محض باز کردن درب خودرو کاملا غافلگیر میشود.

اما در بهترین حالت نیاز است که بدانید چرا و همیشه چگونه از این دستگاه ها باید استفاده کرد تا به مشکل جدی برخورد نکنید . در صورتی که خودرو شما به سرقت رفته باشد، در همان لحظه استارت خودرو، دستگاه با شما تماس گرفته و با اعلام هشدار شما را با خبر می کند و یا درصورتی که خودرو بدون استارت ( در حالت خاموش ) جابجا شد از طریق تماس هشدار را دریافت خواهید کرد. اگر بخواهیم کمی ساده تر توضیح بدهیم باید بگوییم که امنیت واقعی باید به گونه ای باشد که اگر شرایط از حالت عادی خارج شد، هنوز هم امیدی وجود داشته باشد.