کنفرانس های حزب – کنفرانس Tory وضعیت ناخوشایند حزب را منعکس می کند | دفتر Bagehot

به فراتر از اعتراضات بیرون نگاه کنید و این کنوانسیون یک کار بی شرمانه است

سیاست انگلیس
دفتر Bagehot

اگر مجبور باشم کنفرانس حزب کارگر در هفته گذشته برایتون را با یک کلمه خلاصه کنم ، “ترسناک” خواهد بود. یک حزب سیاسی مهم انگلیس توسط گروهی چپ تند دستگیر شده است که احترام کمی به اصول اساسی یک جامعه لیبرال دارد. اگر مجبور باشم کنفرانس حزب محافظه کار را در یک کلمه خلاصه کنم ، “ناپسند” خواهد بود.

اولین چیزی که در بدو ورود دیدم ، ارتش بزرگی از تظاهرکنندگان عصبانی بود که توسط ارتش کوچکتر پلیس کنترل می شدند ، برخی با اسب ، چند نفر با مسلسل. یک تظاهرکننده با پرهیز از “لعنت بر روی تفاله های توری” استقبال کرد. هنگامی که من توضیح دادم که من یک روزنامه نگار هستم ، او سلام خود را تغییر داد تا “از عقده های رسانه های توری دور بریزد”. چند نماینده با تف پراکنده شدند. این یک واقعیت است که قابل تأمل است ، به ویژه در بحث های مربوط به ویتریول آنلاین ، تنها افرادی که به وجود مخالفان خود اعتراض دارند و مایل به ابراز مخالفت در قالب اعتراضات گاه خشونت آمیز هستند ، در سمت چپ هستند.

اما در داخل سالن همه چیز تا حد بی شرمی آرام است. این کنفرانس اساساً با شرکت ها ، لابی گران ، روابط عمومی و سیاستمداران شغلی منعقد شده است. غرفه های شرکتی بر مرکز همایش ها مسلط هستند: غرفه فیلیپ موریس (“طراحی آینده ای بدون دود”). غرفه اتحادیه ملی کارگران مزرعه ؛ غرفه های مایکروسافت و گوگل ؛ و غرفه های زیادی برای فروش کت و شلوار ، پیراهن ، پوسترهای محافظه کار تاریخی ، کتاب و شکلات مسیحی. افراد روابط عمومی با نوت بوک ، خودکار و سایر نمونه ها شما را لمس می کنند. وقتی به سخنرانی فیلیپ هاموند (نسبتاً خوب) در کنفرانس درباره اهمیت دفاع از سرمایه داری از منتقدان آن گوش دادم ، متوجه شدم که صف مقابل من با افرادی که آرمهای “استون مارتین” را به پشت خود پوشانده اند ، برانگیخته شده است. در برایتون جو با شور و شوق برق بود. در منچستر از خستگی لنگ است.

دلیل این امر ساده است: کنفرانس ها در واقع اهمیتی ندارند. روزگاری کنفرانس ها واقعاً تصمیمات لازم را می گرفتند. در سال 1950 ، رهبران حزب توری مجبور شدند خود را متعهد به ساخت 300000 خانه جدید پس از یک سری شورش در طبقه کنفرانس کنند. کنفرانس 1951 شامل بخشی بود که رهبری کنونی توری ها بخوبی یاد می گرفتند:

مسکن اولین خدمات اجتماعی است. همچنین یکی از کلیدهای افزایش بهره وری است. کار ، زندگی خانوادگی ، بهداشت و تحصیل همه توسط خانه های شلوغ تضعیف می شود. بنابراین یک دولت محافظه کار و اتحادیه مسکن را در اولویت دوم دفاع ملی قرار می دهد.

امروزه کنفرانس ها چیزی غیر از بازگشت برای سخنرانی های سیاستمداران مشهور نیستند: پیراهن های پر از لباس که اعلامیه های قابل پیش بینی را در سالنی پر از OAP (که از روی عادت ظاهر می شوند) و افراد روابط عمومی که با اتوبوس (یا سرزمین پوشیده شده اند) به به طور عمده مخاطب

همه چیز گم نشده است. برخی از وقایع حاشیه ای واقعاً جالب هستند. درخشان ترین محافظه کاران به سختی می فهمند که چرا آنها در انتخابات گذشته چنین هش کرده اند و چرا رأی دهندگان جوان فرار می کنند. تهدید آقای کوربین شروع به جلب نظر می کند: آیین مارتین ، ستون نویس برای بار و سردبیر Reaction ، یک وب سایت متمایل به حق ، استدلال کرد که برای اولین بار در سالها ، پس از یک دوره طولانی که سیاست از طریق میانه طیف سیاسی تحت کنترل افراد متغیر سیاسی قرار گرفته است ، چیزی وجود دارد که واقعاً ارزش جنگیدن دارد. این حس رو به رشد است که همه چیز به همین روال ادامه پیدا نمی کند: محافظه کاران یا باید بازی خود را به طرز چشمگیری بالا ببرند یا تسلیم دولتی شوند که متعهد به خنثی کردن همه کارهایی است که در چند دهه گذشته کار کرده اند.

بالا بردن پیش از آن ممکن است با خود کنفرانس حزب محافظه کار آغاز شود: این رویداد خریدار و پرداخت شده برای پوتمکین فقط می تواند به دست آقای کوربین باشد. حزب محافظه کار باید هزینه های کنفرانس را کاهش دهد تا سربازان پیاده معمولی مانند مشاوران محلی بتوانند از پس هزینه های این کنفرانس برآیند. این کار به جای اینکه به آنها اجازه دهد کل رویداد را به دست بگیرند ، باید افراد روابط عمومی را به گوشه و کنار خود جذب کند. و این باید به نمایندگان مقداری قدرت بدهد تا بتوانند مردم را روی صحنه پاسخگو بدانند.

از این محتوا استفاده مجدد کنیدپروژه اعتماد