جمعه, نوامبر 27

رئیس جمهور بدون نقاب – بیماری دونالد ترامپ ممکن است احتمال از دست دادن وی در انتخابات را کوتاه کند | ایالات متحده

بهترین موارد مربوط به مبارزات انتخاباتی 2020 ما را بخوانید و پیش بینی های انتخاباتی ما را کاوش کنید ، سپس برای خبرنامه و پادکست هفتگی در مورد سیاست های آمریکا برای Checks and Balans ثبت نام کنید.

بین 2 اکتبر و روز انتخابات 2016 ، دونالد ترامپ بیش از 60 تجمع و رویداد در 19 ایالت برگزار کرد. این نوع سرعت شگفت آور همیشه در طی یک اپیدمی غیرممکن بود. اما اکنون این یک سوال باز است که آیا او قادر به برگزاری یک تجمع است؟ در تاریخ 2 اکتبر سال جاری ، آقای ترامپ پس از آزمایش مثبت برای کوید 19 ، در بیمارستان والتر رید بستری شد. چقدر بیمار است ، چه زمانی آلوده است و چه زمانی ممکن است از بیمارستان مرخص شود هنوز مشخص نیست.

این امر تا حدی به این دلیل است که پیام های کاخ سفید متناقض بوده است. در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه 3 اکتبر ، دکتر آقای ترامپ ، شان کانلی ، گفت که رئیس جمهور “72 ساعت از زمان تشخیص گذشته است” ، که به این معنی است که وی در روز چهارشنبه 30 سپتامبر تشخیص داده شده است. در صورت صحت ، آقای ترامپ پس از تشخیص ، در دوولوت ، مینه سوتا و دو جمع آوری کمک مالی ، یکی در مینه سوتا و دیگری در یکی از باشگاه های خود در نیوجرسی ، تجمع می کرد.

چند ساعت بعد ، دکتر کانلی بیانیه ای صادر کرد و گفت او 72 ساعت “اصطلاح را اشتباه” به کار برد و آقای ترامپ عصر اول اکتبر تشخیص داده شد. یکی از شرکت کنندگان در آن شب در جمع آوری کمک های مالی آقای ترامپ در نیوجرسی ، که در داخل منزل برگزار شد ، گفت که رئیس جمهور “بی حال به نظر می رسید” و با حدود 100 نفر در تماس بوده است. آقای ترامپ تشخیص خود را بعداً همان شب اعلام کرد (از نظر فنی ، اوایل صبح جمعه 2 اکتبر ، ساعت 00:45).

در مورد سوال در مورد وضعیت آقای ترامپ ، دکتر کانلی نیز طفره رفته است. وی در کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه از سوالاتی مبنی بر اینکه آیا آقای ترامپ تاکنون اکسیژن مصرف کرده است طفره رفت و تنها تأیید کرد که آن روز اکسیژن نداشته است. روز یکشنبه دکتر کانلی تأیید کرد که آقای ترامپ در واقع روز جمعه اکسیژن اضافی دریافت کرده است ، هنگامی که او همچنین “تب شدید” را ثبت کرد. دکتر کانلی توضیح داد که “در تلاش است منعکس کننده نگرش خوش بینانه” کاخ سفید باشد و خاطرنشان کرد: “این مسئله مانند این بود که ما سعی می کردیم چیزی را پنهان کنیم ، که لزوما درست نبود.”

همچنین روز شنبه دکتر کانلی گفت رئیس جمهور “خیلی خوب کار می کند”. اما دقایقی بعد ، مارک میدوز ، رئیس ستاد آقای ترامپ ، به خبرنگاران گفت که “حیوانات حیاتی رئیس جمهور در 24 ساعت گذشته بسیار نگران کننده بود و 48 ساعت آینده از نظر مراقبت از او حیاتی خواهد بود … ما هنوز هم نیستیم در مسیری روشن برای بهبودی کامل. ” (گفته می شود آقای ترامپ از آقای میدوز به دلیل این اظهار نظرها عصبانی است.)

آقای ترامپ تحت درمان با remdesivir ، یک داروی ضد ویروسی قرار دارد که نتایج را برای برخی از بیماران مبتلا به کوید 19 در بیمارستان بهبود می بخشد. دگزامتازون ، استروئیدی که به طور کلی برای موارد شدید کوید 19 تجویز می شود. و یک کوکتل آنتی بادی تجربی که هنوز توسط سازمان غذا و دارو مجاز نیست. آقای ترامپ روز شنبه ویدئویی را در توییتر خود منتشر کرد که در آن کمی خشن به نظر می رسید اما گفت که “احساس خوبی دارد” و “ما اتفاقاتی داریم که به نظر می رسد معجزاتی هستند که از طرف خدا سرازیر می شوند.” روز یکشنبه او شخصاً ظاهر شد ، ظاهراً مشتاق نشان دادن هوادارانش در حال اصلاح است. موتوری ریاست جمهوری او را به استقبال خیرخواهان بیرون بیمارستان سوق داد. او با پوشیدن ماسک ، از پنجره لیموزین خود دست تکان داد. (یک پزشک در والتر رید با ابراز ناراحتی از اینکه سرویس های مخفی در لیموزین “مهر و موم شده” “توسط ترامپ” به آنها دستور داده شده است که جان خود را به خطر بیندازند [political] تئاتر “و باید 14 روز قرنطینه شود.)

آقای ترامپ یکی از چندین مقام کاخ سفید و دیگران است که اخیراً آزمایش covid-19 مثبت است. بسیاری در یک پذیرایی از ایمی کنی بارت ، نامزد جدید دیوان عالی آقای ترامپ ، که در تاریخ 26 سپتامبر در داخل و خارج خانه در کاخ سفید برگزار شد ، شرکت کردند و در آن بسیاری از مهمانان در آغوش گرفته بودند ، با یکدیگر دست می دادند ، و بدون اینکه ماسک بزنند ، کنار هم نشسته و ایستاده بودند. . از دیگر افرادی که بیمار شده اند می توان به بیل استپین ، مدیر ستاد انتخاباتی آقای ترامپ اشاره کرد. کلیان کانوی ، مشاور سابق ؛ کریس کریستی ، متحد آقای ترامپ و فرماندار سابق نیوجرسی ؛ و مایک لی و تام تیلیس ، دو سناتور جمهوری خواه.

ران جانسون ، یک سناتور دیگر جمهوری خواه ، آزمایش مثبت داد اما در این مراسم شرکت نکرد. سه سناتور جمهوری خواه دیگر به دلیل ترس از مواجهه احتمالی قرنطینه می شوند. این غیبت ها موجب به تأخیر انداختن رای برای خانم بارت می شود ، اگرچه کمیته قضایی قصد دارد برنامه خود را حفظ کند و جلسات دادرسی را از 12 اکتبر برگزار کند.

در مورد آقای ترامپ ، یکی از پزشکان وی در والتر رید گفته است که وی ممکن است از پنجم اکتبر برای ادامه درمان در کاخ سفید آزاد شود. اما این خطر وجود دارد که دیگران را در آنجا آلوده کند. اکثر افراد ده روز پس از بروز علائم مسری باقی می مانند. آقای ترامپ همچنین در صورت وخیم تر شدن وضعیت خود ، خطر طولانی شدن و تشدید خطر را برای بیمار فراهم می کند.

قربانی شدن ویروسی که مدتهاست او را نادیده می گرفت (در واقع ، روز قبل از ورود به بیمارستان آقای ترامپ گفت “پایان همه گیری در معرض دید است”) دقیقاً همان چیزی است که کمپین آقای ترامپ به آن نیازی ندارد. بیماری او ممکن است مسابقه را پشت سر نگذارد ، همانطور که تفسیرهای زیادی دارد ، تا آنجا که آن را تخلیه می کند.

نظرسنجی NBC / WSJ پس از اولین مناظره ریاست جمهوری (اما قبل از تشخیص آقای ترامپ) نشان داد که جو بایدن 14 درصد از آقای ترامپ پیش می رود ، در حالی که 8 امتیاز قبل از مناظره بود. این شامل یک امتیاز 27 امتیازی در میان افراد مسن است که آقای ترامپ در سال 2016 با هشت درصد امتیاز برنده شد. یک امتیاز 25 امتیازی در میان زنان حومه شهر. یک نظرسنجی خبری ABC پس از تشخیص نشان داد که 72٪ از رای دهندگان ، از جمله 43٪ از جمهوری خواهان ، فکر می کنند که آقای ترامپ نتوانست خطر ابتلا به covid-19 را جدی بگیرد و نتوانست اقدامات احتیاطی شخصی مناسبی را انجام دهید.

درست همانطور که عملکرد مناظره او هیچ چیزی را برای اطمینان از رای دهندگان متزلزل نسبت به شخصیت او ارائه نمی داد ، پس از ماه ها برگزاری رویدادهای شلوغ و بدون نقاب و تمسخر با افرادی که از تجهیزات محافظتی استفاده می کردند ، قراردادن کوویید این تصور را تقویت می کند که آقای ترامپ در بهترین حالت در مورد بیماری کشته شده است بیش از 200000 آمریکایی و حداقل 7.5 میلیون نفر آلوده شده اند. همچنین تمرکز رای دهندگان بر روی covid-19 ، به جای سن آقای بایدن ، معترضین چپ و یا هر چیز دیگری که ممکن است پویایی مبارزات را تغییر دهد ، حفظ می کند.

آقای بایدن ، با آزمایش منفی ، در تاریخ 2 اکتبر در میشیگان بود و روز پنجم در فلوریدا خواهد بود ، و با رای دهندگان در ایالت های میدان جنگ صحبت می کند. بیش از 3 میلیون آمریکایی قبلاً رأی داده اند. در کمتر از یک ماه دیگر انتخابات به پایان خواهد رسید. آقای ترامپ در حال اتمام وقت است تا نظر آمریکا را تغییر دهد.

یادداشت سردبیر (5 اکتبر): این مقاله از زمان انتشار اولین بار به روز شده است

از این محتوا استفاده مجدد کنیدپروژه اعتماد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *