دستگاه اکسیژن ساز:قیمت و خرید بهترین دستگاه اکسیژن ساز خانگی ارزان 1400

بعضی از اکسیژن ساز های پورتابل ( قابل حمل ) نیز دارای سیستم خروجی IMPULS هستند. معمولا خلوص اکسیژن خروجی اکسیژن ساز بین ۹۳ تا ۹۵ است. نوزادان مبتلا به RDS به اندازه کافی سورفاکتانت (مایع پوششی ریه) تولید نمیکنند و ریههای آنها از بین میرود و تنفس را برایشان سختتر میکند. هنگامی که اکسیژن با یک جرقه کوچک یا شعله بسیار کم تماس داشته باشد، باعث آتشسوزی میشود و به عنوان سوخت عمل میکند. در نتیجه تنفس با مشکل مواجه میشود و اکسیژن درمانی با اکسیژن ساز میتواند درمان خوبی برای آن باشد. دکتر عباس علیآبادی در این دیدار اظهار داشت: گروه مپنا با برنامهریزیهای مناسب، ساخت ۱۴ تجهیز اصلی حوزه سلامت را هدف گیری کرده و در این مسیر آماده همکاری است. به همین دلیل متخصصان ساخت تجهیزات پزشکی بر آن شدند تا با ایجاد تغییراتی در این محصول، صدای آن را کاهش داده و آن را به 45 الی 50 دسی بل برسانند و درصد بالای رضایت کاربران را به استفاده از این اکسیژن ساز محبوب اختصاص دهند.

گاز طبیعی با پروپان با هوا سوزانده می شود.

تولید کننده ی این دستگاه اکسیژن ساز ایده آل، شرکت معتبرایرانی به نام اکسازOxas است که از بهترین متریال برای ساخت و تولید این محصول بهره برده است و بنابراین خیالتان می تواند ازبابت عمرودوام بالای آن کاملا آسوده باشد. فلومتر (Flowmeter) : دستگاهی است که برای اندازه گیری جریان استفاده می شود و در اکسیژن ساز می توان از آنجهت اندازه گیری اکسیژن تولید شده استفاده کرد. جریان اکسیژن دهی به دو صورت است. اکسیژنترابی با دستگاه اکسیژن ساز به پمپاژ اکسیژن در جریان خون و ریه نوزادان کمک میکند تا عوارض بعدی را کاهش دهد. اکسیژن ساز هوا را میگیرد و آن را برای استفاده از افرادی که به دلیل کمبود اکسیژن خونشان به اکسیژن پزشکی نیاز دارند، تصفیه میکند. گاز طبیعی با پروپان با هوا سوزانده می شود. بزرگترین مزیت این دستگاه ها عدم نیاز به شارژ مجدد می باشد. به بیان دیگر،اکسیژن درمانی به معنای دریافت اکسیژن با غلظت بیشتر از حد معمول با انتقال موثر اکسیژن به خون، به جهت کاهش میزان کار دستگاه تنفسی با کاهش میزان فشار بر میوکارد قلب می باشد.

است که چراغ شاخص اخطار روشن است.این تقسیم بندی بر اساس نوع مکانیزم و ظرفیت انجام گرفته و هر یک از این دو نوع میتوانند از تکنولوژیهای مختلفی برای تولید اکسیژن استفاده کنند. در این روش تولید نیتروژن محدوده ای برابر با ۳۰ تا ۳۰۰ متر مکعب در ساعت را در بر می گیرد. هوای مورد نیاز جهت تصفیه هوای تنفسی از پشت دستگاه تامین می شود، پس دقت نمایید اطراف اکسیژن ساز ۸ لیتری حدود نیم متر خالی باشد. اکسیژن ساز ها با برق کار می کنند و تا زمانی که به برق وصل هستند همانند یک دستگاه تهویه ، اکسیژن مورد نیاز بیمار را تامیین می کنند. یکی از ساده ترین دلایل بوق زدن دستگاه اکسیژن ساز زمانی است که چراغ شاخص اخطار روشن است. پس زمانی که دستگاه روشن بوده و اکسیژن به ماسک بیمار وصل نیست اکسیژن اتاق تغییری پیدا نکرده و فقط از طول عمر دستگاه کم خواهد شد. دستگاه اکسیژن ساز پرتابل را می توان با برق و باتری خودرو استفاده کرد و چون سایزو وزن کمتری دارد به راحتی قابل حمل است. ۶- دستگاههای اکسیژن ساز خانگی همگی با برق کار میکنند و هیچگونه باتری یا سیلندر ذخیره سازیای ندارند و بعد از قطع شدن برق به طور کامل از کار خواهند افتاد.

سندرم دیسترس تنفسی یا RDS: این بیماری نوعی اختلال تنفسی است که بیشتر نوزادان (به ویژه کودکانی که بیشتر از شش هفته زودتر از زایمان متولد شدهاند) دچار آن میشوند. از دیگر مشکلات کپسول اکسیژن می توان گفت که : این کپسول ها شاید بعد از مدتی دچار نشت اکسیژن شوند و عملاٌ به بیمار ضرر رسانند . داروهای متعددی وجود دارد که میتواند آسم را درمان و کنترل کند؛ اما یک دستگاه اکسیژن ساز میتواند هنگامی که بیمار دچار حمله شده، سطح بالایی از اکسیژن را در خون او پمپاژ کند. پزشک ممکن است برای بیمار اکسیژن ساز خانگی ۵ یا ۱۰ لیتری را ( نسبت به میزان اکسیژن خون بیمار ) تجویز یا توصیه کند. از طریق روش پالس اکسی متری می توان میزان اکسیژن موجود در خون را اندازه گیری کرد. همچنین در صورتی که قصد اجاره اکسیژن ساز سدان مد در تهران با قیمتی ارزان را دارید می توانید از طریق شماره تماس های زیر اقدام نمایید. دستگاه های اکسیژن ساز قابل حمل دارای وزن های کمتر و اندازه های کوچک تری نسبت به انواع ثابت دارند و همین موضوع باعث شده تا اکثر افرادی که نیاز به استفاده از اکسیژن سازها دارند، اقدام به خرید اکسیژن سازهای قابل حمل کنند تا بتوانند به سادگی به هر جایی که می خواهند بروند و از آن استفاده کنند.