جمعه, نوامبر 27

بحث Veep – مایک پنس در مقابل کامالا هریس در یک نوع تساوی عادی به پایان می رسد | ایالات متحده

تیاو تلویزیون کرد مناظره بین مایک پنس و کامالا هریس در 7 اکتبر حتی قبل از تشخیص covid-19 رئیس جمهور بر مرگ و میر لایحه اصلی انتخابات بسیار آرام بود. دونالد ترامپ و جو بایدن هر دو در تلاشند تا پیرترین رئیس جمهور تازه انتخاب شده باشند. آقای ترامپ 74 ساله و چاق است. آقای بایدن 77 ساله است و می تواند پیرتر به نظر برسد. از این رو می توان گفت که معاون برنده ، آقای پنس یا خانم هریس ، نقش کم ریاست جمهوری را بر عهده خواهد گرفت و یک شانس غیرمعمول خوب برای ارتقا suddenly ناگهانی به سمت بالا دارد.

از آن منظر محدود ، معاون رئیس جمهور و سناتور کالیفرنیا هر دو این سد را پاک کردند. در طول یک بحث 90 دقیقه ای که در مقایسه با مسابقه فریاد بدخلقی هفته گذشته در دیدار ریاست جمهوری ، بیشتر اوقات متعارف ، گهگاهی روشن و کاملاً طبیعی بود ، هم حرفه ای بودن و هم شایستگی را پیش بینی می کرد. آقای پنس ، یک مجری ماهر ، که جریان اصلی آن بسیار بیشتر از شهرت غیرت دینی است ، موضوعی فراتر از حد قابل قبول برای آقای ترامپ خواهد بود. خانم هریس ، شخصیتی کاریزماتیک و با تجربه خوب دولت ، به همان اندازه در مقام ذخیره اول ظاهر می شود.

هیچ مواجهه ای با “Veep” تاکنون تأثیر قابل توجهی در انتخابات نداشته است. حتی در این صورت ، آقای پنس و خانم هریس هر دو احساس می کنند که در کاهش ضعف های بلیط خود موفقیت متوسطی داشته اند. کار دموکرات ها راحت تر بود. وی سابقه ای برای دفاع از خود ندارد و نحوه اقدام آقای ترامپ در مورد ویروس کرونا – “وی بزرگترین شکست دولت ریاست جمهوری در تاریخ کشور ما” بود ، یک هدف غیرقابل قبول بود. یکی از داستان های ترسناک مبارزات انتخاباتی ترامپ ، این که او رادیکال رشته های آقای بایدن است ، همیشه در تماس با عمل گرایی او منحل می شد.

به نظر می رسد خانم هریس بسیار راحت تر از فشار دادن سکوی چپ که او برای پیشبرد نامزدی خود برای ریاست جمهوری تدوین کرده است ، پیام مرکزگرایانه آقای بایدن را نشان می دهد ، یک دست کمک به یک مرد کارگر و هیچ چیز خیلی دیوانه نیست. او همچنین به خاطر اینكه آقای بایدن “یكی از گسترده ترین ائتلاف های مردمی را كه تاكنون در یك مسابقه ریاست جمهوری دیده اید” ، از جمله “هفت عضو كابینه جورج دبلیو بوش” ، مفتخر کرد. این چیزی نیست که یک متقاضی واقعی بخواهد آن را تبلیغ کند.

با این حال هیچ کس مشت بهتر از فروش سوابق آقای ترامپ را به عنوان معاون صیقل داده شده خود جلب نمی کند. در مورد فاجعه ویروس کرونا ، آقای پنس فقط با ابراز همدردی با کسانی که رنج برده اند ، امتیاز گرفت. او همچنین با محدود كردن انتقادات خود به مرزهای واقعیت ، پرونده بهتری را علیه آقای بایدن و حزبش مطرح كرد. آقای ترامپ نتوانسته است آقای بایدن را به عنوان یک سوسیالیست منحرف معرفی کند. فشار آقای پنس از خانم هریس در مورد پیامدهای عهد خود برای لغو کاهش مالیات ترامپ برای ذینفعان طبقه متوسط ​​خود به نظر می رسد برای تحت تأثیر قرار دادن رأی دهندگان نوسان باشد.

با این حال ، این احساس بیش از بحث معمول ، فراموش نشدنی “Veep” احساس نمی شود. یک حس اجتناب ناپذیر که هر دو بحث کننده عمدتا سعی در جلوگیری از بهم ریختن دارند هیجان انگیز نیست. این واقعیت اصلی را منعکس می کند که اهمیت معاون رئیس جمهور همگام با قدرتهای همیشه در حال تورم و عرفان ریاست جمهوری از راه دور افزایش نیافته است. اگر چیزی وجود داشته باشد ، به نظر می رسد که در مقایسه با غیر توصیفی تر به نظر می رسد – همانطور که به طرز درخشان هجو شده است در همان نام HBO نشان می دهد که دوره دوم آقای بایدن در این شغل و بیشتر دوره آقای پنس بوده است. پویایی عجیب انتخابات امسال نیز تا حدی این تأثیر را برجسته کرده است.

برخی از دموکراتها می ترسیدند که کاریزمای خانم هریس آقای بایدن را در سایه قرار دهد. با این حال حزب او دقیقاً به این دلیل او را انتخاب کرد که بی پروایی وی برای فشار بزرگ علیه آقای ترامپ به میزان مناسب کم خطر بود. در حال حاضر تقاضای پیتزا در سمت چپ وجود ندارد.

به همین ترتیب ، اگر سیاست های هوشمندانه و منسجم آقای پنس بتواند تعداد اندکی از رای دهندگان بلاتکلیف را تحت تأثیر قرار دهد ، آنها همچنین تأکید می کنند که در حال حاضر تقاضای کمی برای این ویژگی ها در حزب رئیس جمهور وجود دارد. روز آنها دوباره فرا خواهد رسید. جالب است بدانید که چه چیزهایی از تکه تکه های عجیب و غریب آقایان پنسی از شخصیت های معروف دولت کوچک و جنجال وحشی America First زنده مانده است. در عین حال ، خیلی راحت بود که با مگسی که بیش از دو دقیقه بالای سر سفید برفی او نشست ، از محکومیت های معاون رئیس جمهور منحرف شد.

حفاری عمیق تر:
بهترین موارد مربوط به مبارزات انتخاباتی 2020 ما را بخوانید و پیش بینی های انتخاباتی ما را کاوش کنید ، سپس برای خبرنامه و پادکست هفتگی در مورد سیاست های آمریکا برای Checks and Balans ثبت نام کنید.

این مقاله در بخش چاپ ایالات متحده تحت عنوان “Rumble of the understudies” چاپ شده است

از این محتوا استفاده مجدد کنیدپروژه اعتماد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *