استرالیایی ها آماده هزینه های کلانی برای به روزرسانی ها هستند

هیچ تعطیلات و وقت اضافی در خانه ، استرالیا را به یک کشور نوساز تبدیل نکرده است.

انجمن صنعت مسکن پیش بینی کرده است که در سال مالی 38.5 میلیارد دلاری در زمینه بهسازی مسکن ، با حدود 2 میلیارد دلار افزایش نسبت به 12 ماه گذشته ، با چالش روبرو خواهیم شد.

این نگرانی ها را برطرف می کند که ما شاهد یک رکود کوتاه مدت خواهیم بود ، اکنون تیم ارشد اقتصاددان ارشد HIA پیش بینی می کند که “پس از ظهور” آمار قابل توجه “COVID-19” یک ضربه “داشته باشد.

مرتبط: ارزش های خانه ملبورن برای اولین بار از ماه مارس افزایش می یابد

تمدید کمک هزینه HomeBuilder: ویکتوریا برای پول نقد با زمان بیشتر

مصوبات مسکن در ماه اکتبر در میان “کمبود حاد” به بالاترین سطح 20 ساله رسید: ABS

آقای راردون گفت: “ما در بازسازی های مقیاس کوچک و بزرگ شاهد فعالیت بسیار قوی هستیم.”

و او انتظار ندارد که این ابزارها به این زودی کاهش یابد ، تخمین می زند بیش از 37 میلیارد دلار برای بازسازی خانه ها در سال مالی 2021-2021 هزینه شود.

ویکتوریا ها دومین هزینه کننده کل کشور خواهند بود و تا 30 ژوئن سال آینده انتظار می رود که در مدت 12 ماه 10 میلیارد دلار پول جمع کنند.

انتظار می رود فقط NSW پول بیشتری به خانه های خود ببرد.

این انجمن همچنین از ارقام اداره آمار استرالیا برای محاسبه اینكه افراد خودكار و نوسازهای حرفه ای در مقیاس كوچك 14.4 میلیارد دلار برای خرده فروشان سخت افزار ، ساختمان و باغ از مارس تا سپتامبر هزینه كرده اند ، استفاده كرده است. این رقم تقریباً 3 میلیارد دلار ، حدود 25.7 درصد ، نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش دارد.

مطلب پیشنهادی  معرفی باشگاه پاری سن ژرمن

در حالی که Canberrans به احتمال زیاد با 39.1 درصد بالابردن وسایل را برمی داشت ، اما با توجه به دلار ، افراد خانگی ویکتوریایی مشتی بیش از وزن خود داشتند و در هفت ماه امسال 4.098 میلیارد دلار هزینه کردند – 700 میلیون دلار (23.6 درصد) بیشتر از آنها در سال 2019 انجام دادند.

فیونا نیلد ، مدیر اجرایی HIA Victorian گفت که آخرین موج عمده بازسازی در ویکتوریا در دهه 90 و پس از بحران مالی جهانی در سال 2008 بوده است.

با بیشترین بازسازی های انجام شده در خانه ها که 15-25 سال قبل به روز شده اند ، ایالت برای ایجاد تغییراتی در نظر گرفته شده است.

خانم نیلد گفت: “برای بخش نوسازی تا حدی تلاش خواهد شد كه بتوانیم درآمد از دست رفته در این قفل دوم را بازیابی كنیم.”

تحقیقات جداگانه از Westpac نشان می دهد که 30 درصد ویکتوریایی ها در حال برنامه ریزی برای احیای مجدد در 5 سال آینده هستند ، 67 درصد اظهار داشتند که تحت تأثیر COVID-19 قرار گرفته اند. نمایش های تلویزیونی نوسازی مانند بلوک همچنین محرک اصلی بودند.

بانک تخمین می زند که ما به طور متوسط ​​80،000 دلار برای به روزرسانی هزینه خواهیم کرد ، در مرحله چهارم این حالت باعث می شود که دولت به فکر اضافه کردن دفتر کار در خانه باشد ، اما همچنین به دنبال بهبود فضای بیرونی ، آشپزخانه و حمام است.

آنتونی هیوز ، مدیر عامل وستپک گفت در حالی که ورود محدودیت ها مسئول “ایجاد ایده های جدید” در مورد چگونگی استفاده از فضاها بود ، این تغییر در تنظیمات کار از خانه و نیازهای خانواده است که آنها را در طولانی مدت حفظ می کند.

مطلب پیشنهادی  تصفیه خانه های فاضلاب خانگی و نحوه عملکرد مراحل تصفیه فاضلاب - پترو پردا

مگ و سایمون تالبوت قصد داشتند امسال بچه ها لورا 14 ساله و جیمز 12 ساله را به عروسی در اروپا ببرند ، اما وقتی استرالیا در مارس به محاصره افتاد ، بودجه سفر خود را برای به روزرسانی سرویس بهداشتی عوض کرد.

خانم تالبوت گفت: “همه ما از سفر هیجان زده بودیم ، اما همه بدیهی است که از توالت پایین می روند.”

این خانواده و سگهایشان داگلاس و برایان ، پس از مجبور شدن به بررسی نمونه های کاشی تحویل شده از طریق پست ، هنگامی که نمایشگاه ها در دومین قفل ملبورن بسته شده بودند ، تازه بازسازی را از طریق The Inside Project آغاز کرده اند.

خانم تالبوت گفت: “ایده حرکت به جلو در سالی که انتخاب ها از دست شما خارج شد ، به نظر منطقی می رسد.”

استوارت تاکر ، مدیر ارشد مشتری Hipages ، گفت كه در ماه مارس با ورود بیماری همه گیر به استرالیا ، تعداد مشاغل مورد معامله قرار گرفت ، اما در ماه مه به سطح نرمال بازگشت – با تقاضای بیشتر برای دوربین های مدار بسته ، سیستم های هشدار و درهای امنیتی.

آقای تاکر گفت: “علاوه بر این ، در گروه های تمیز کردن و زباله افزایش یافت ، با Aussies به دنبال تمیز کردن در اطراف خانه.”

اعداد ویکتوریا نیز در ماه آگوست کاهش یافت ، اما انتظار می رود با تمرکز بر فضاهای بیرونی افزایش یابد.

بیشتر: بازسازی ‘بی عیب و نقص’ خانه ویکتوریایی 10 میلیون دلاری برایتون

مانور پارک Orchards ساخته شده از عتیقه جات اروپایی برای ثبت رکورد

مطلب پیشنهادی  زن آمریکایی یک اختاپوس حلقه آبی در دست دارد

خانه یکشنبه نهر با ساحل ساخته شده توسط انسان ، رکورد محلی را شکست